Kommenteeri

GreenEst augustis: kahel avalikul üritusel kindlasti.

Suvemess "Looduslik ja loomulik" Hunditurul ja Spirituaalkunstide Festival Skoone bastioni pargis.

Eeloleval nädalalõpul 13.-15. augustil toimub loodusliku eluviisi ja alternatiivteraapia mess "Looduslik ja loomulik"  Kuusalu vallas, Uuri külas, Hunditurul.

Suviti toimub Eestimaal eri paigus maatingimustes väga palju erinevaid loodusliku eluviisi ja tervendamise sisulisi laagreid ja kogunemisi, sest inimestele, keda antud valdkonnad huvitavad, meeldib viibida looduses. Samas on need üritused kõik suhteliselt kitsa teemaderingiga ja spetsiifilised. Eriti asjasse vähem pühendunutel on raske teha valikuid, sest kõikjale ei jõua. Siit tekkiski eestvedajal idee korraldada suvine kolmepäevane mess, kus on koos palju erinevat infot, kaupu, teenuseid ja tegevust, mida ühendab sõnapaar looduslik ja loomulik.

Rohkem infot vt. www.sinu.ee.

Spirituaalkunstide Festival Tallinnas tutvustab erinevaid vaimseid tegevusalasid, mis on pühendunud sisemise tarkuse, ilu ja hingejõu arengule.

21. augustil 14:00-23:00 toimub Skoone bastioni pargis Spirituaalkunstide Festival - Spiritual Art Festival, täpsem info: www.spiritualartfestival.eu.
Terve päev on festivalil võimalik osa võtta erinevatest workshopidest, kuulata põnevaid loenguid ja nautida mõnusat seltskonda ja head elavat muusikat.
Laste jaoks on eraldi plats, kus tavapärase batuudi asemel tegeleb nendega mängujuht. Üheskoos õpitakse regilaulu ja trummi, joonistatakse loodusega ning mediteeritakse muinasjutumaailma.

 

GreenEst on esindatud mõlemal suveüritusel, naudime ühiselt veel suvist soojust!

Lisa kommentaar

Email again: